NÁJDETE NÁS NA FACEBOOKU:

Slovenská pošta

Slovenská pošta Slovenská pošta

 

Na adresu

Doručenie tovaru priamo do rúk adresáta do 2-3 pracovných dní po odoslaní zásielky.

O odoslaní vam pošleme e-mailom správu. Sledovať zásielku môžete na tomto odkaze http://tandt.posta.sk/ (údaje sú dostupné najneskôr do dvoch pracovných dní po podaní zásielky). V prípade, že bol pokus o doručenie neúspešný, je zásielka uložená na najbližšej ukladacej pošte, alebo je možno opakované doručenie na žiadosť adresáta.

Cena:
do   5 kg 5,49 EUR (pri nákupe nad 80,- EUR je doprava ZADARMO)
do 10 kg 7,29 EUR (pri nákupe nad 80,- EUR je doprava ZADARMO)

Na poštu alebo do BalíkoBOXu

Doručenie tovaru na vybranú poštu alebo do BalíkoBOXu do 2-3 pracovných dní po odoslaní zásielky.

Služba určená zákazníkom uprednostňujúcim dodanie na ľubovoľnú poštu alebo do BalíkoBOXu podľa vlastného výberu. Zásielku dodáme na jednu z viac ako 1400 pôšt alebo  alebo BalíkoBOXov. O odoslaní vam pošleme e-mailom správu. Sledovať zásielku môžete na tomto odkaze http://tandt.posta.sk/ (údaje sú dostupné najneskôr do dvoch pracovných dní po podaní zásielky).

V prípadě balíka Na poštusi Adresát alebo oprávnený prijímateľ môže balík prevziať pri priehradke pošty počas otváracích hodín, po oznámení podacieho čísla alebo mena a priezviska/názvu adresáta zo zaslaného SMS/e-mail avíza a preukázaní totožnosti.

V prípadě BalíkoBOXuje nutné uvedenie mobilného telefónneho čísla adresáta, na ktoré mu bude zaslaná potvrdzujúca SMS správa. Po jej prijatí si môže zásielku z BalíkoBOXu vyzdvihnúť do 3 kalendárnych dní, a to po zadaní kódu z SMS správy. V prípade zásielky na dobierku môže na mieste adresát zaplatiť aj platobnou kartou. BalíkoBOXy fungujú non-stop, 24 hodín denne 7 dní v týždni. Svoj balík si môžete vyzdvihnúť aj cez víkend či o polnoci! BalíkoBOXy nájdete pri obchodných centrách a ďalších frekventovaných miestach s výbornými možnosťami parkovania.

Cena:
do   5 kg 5,49 EUR (pri nákupe nad 80,- EUR je doprava ZADARMO)
do 10 kg 7,29 EUR (pri nákupe nad 80,- EUR je doprava ZADARMO)

  

 

Česká verzeSlovenská verze

Kedy doručíme?

 

 

 

 

 

 

Kontakty

Zákaznicka podpora:

info@i-darek.cz

+420 603 920 974

Nájdete nás

    

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
© 2014 - 2019 I-darcek.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.
Your SEO optimized title