Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NÁJDETE NÁS NA FACEBOOKU:

Podporuje mojeID

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 6,24 €
skladom
naša cena 9,77 €
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 14,48 €
skladom
naša cena 9,77 €
skladom

KONTAKTY

i-Darek.cz, i-Darcek.sk
Sebuzín 166
40302 Ústí nad Labem
tel: +420 603920974
info(a)i-darek.cz
IČO: 88532887
DIČ: CZ7359157014

INFORMÁCIE » Doprava a zpôsob platby » Slovenská pošta
Slovenská pošta

Slovenská pošta Slovenská pošta

Expres kuriér na adresu

Doručenie tovaru priamo do rúk adresáta do 3 pracovných dní po odoslaní zásielky.

O odoslaní vam pošleme e-mailom správu. Sledovať zásielku môžete na tomto odkaze http://tandt.posta.sk/ (údaje sú dostupné najneskôr do dvoch pracovných dní po podaní zásielky). V prípade, že bol pokus o doručenie neúspešný, je zásielka uložená na najbližšej ukladacej pošte, alebo je možno opakované doručenie na žiadosť adresáta.

Cena: 5,19 EUR (pri nákupe nad 80,- EUR je doprava ZADARMO)

 

Expres kuriér na poštu

Doručenie tovaru na vybranú poštu do 3 pracovných dní po odoslaní zásielky.

Služba určená zákazníkom uprednostňujúcim dodanie na ľubovoľnú poštu podľa vlastného výberu. Zásielku dodáme na jednu z viac ako 1400 pôšt . O odoslaní vam pošleme e-mailom správu. Sledovať zásielku môžete na tomto odkaze http://tandt.posta.sk/ (údaje sú dostupné najneskôr do dvoch pracovných dní po podaní zásielky). Adresát alebo oprávnený prijímateľ si môže Balík/Expres zásielku prevziať pri priehradke pošty počas otváracích hodín, po oznámení podacieho čísla alebo mena a priezviska/názvu adresáta zo zaslaného SMS/e-mail avíza a preukázaní totožnosti.

Cena: 4,89 EUR (pri nákupe nad 80,- EUR je doprava ZADARMO)